Archive forApril, 2008

U četvrtak dolazi Vinogradar!!!

img_4636.jpgU četvrtak u 17:00 sati u Krašiću igraju kup utakmicu Juniori Krašića i Vinogradara..Dođite na utakmicu i bodrite naše dečke…

Comments (9)

Micek i Kefi za prvu pobjedu!

kefi.jpgSeniori NK Krašića osvojili su prva tri boda ovog proljeća,na domaćem terenu protiv NK Vrha…..Naši igrači bili su cijelu utakmicu bolji i pogocima Matije Rajaković,Josipa Penić, Krešimera Penić koji je postigao dva pogotka, te Ivan Pužin u zadnjim minutama utakmice…Rezultat 5-2…..

Comments (3)

U derbiju, Krašiću bodovi…

juniori1.jpgU subotu 26.04. igrali su juniori Krašića i Brezarića..Naši dečki bili su bolji sa 6-1, u strijelce su se upisali Marko Penić-Crouch dva puta,Josip Tukić,Mario Prstac,Josip Ćuk i Matija Penić..

Comments

Novi bod u Kraju Donjem!

seniori.jpgJoš jedan bod seniora u Kraju Donjem..Bilo je 1-1,strijelac za naše bio je Tomislav Golub.

Comments (1)

Prvi bod seniora!

img_6543.jpgSeniori Krašića došli do prvog boda u proljetnom djelu sezone.Igralo se u Krašiću protiv Cvetkovića i završilo 1-1.Strijelac za nas bio je Josip Penić Micek.