Archive forMarch, 2008

Još uvijek bez bodova!

krasic-luka.jpgI u četvrtom kolu seniori NK Krašića nisu uspjeli osvojiti bodove.Igralo se protiv NK Mladost Luka u 16:00 sati u Krašiću.Rezultat je bio 0-2 za goste..

Igrali su

Šimatić,Rajaković,Tuček,Ferenčić,Vrbetić,Golub,M.Petković,M.Penić,Novosel,

Pužin,M.Šimecki…..

Još su ušli J.Penić,K.Penić,M.Penić,I.Penić,S.Burja

Comments (5)

Novaki – Krašić 3-2

dsc08483.jpgKrašić u Novakima izgubio 3-2..Treći uzastopni poraz, a strijelci naša dva pogotka bili su Dario Novosel i Dalibor Vrbetić,dok je Ferenčić u zadnjim minutama zabio gol,ali linijski sudac je podignuo zastavicu, i bodovi ostali u Novakima..

Poraz juniora u Sveti Jani 6-2…

Sažeci sa seniorske utakmice…

Comments

Još jedan poraz seniora!

img_7340.jpgPoraz seniora 1-4 od Dinama Jakovlje…Bilo je 0-4 sve do kraja,kada je Marko Penić ublažio poraz pogotkom u zadnjim minutama utakmice..

Comments (1)

Krašić bolji od Pribića!

img_8148.jpgU subotu u 15:00 sati igrali su juniori Krašića i Pribića..Utakmica je završila 3-1 za Krašić..Strijelci su bili Matija Penić, Ivan Pužin i Marko Penić.

Seniori igraju u nedjelju s Dinamom Jakovlje u 15:00 sati na igralištu u Krašiću.

Tibor Kuzman novi trener

img13638id.jpgTibor Kuzman od nedjelje je novi trener nogometnog kluba Krašić.Tibor je zadnji klub prije dolaska u Krašić vodio Croatiu 78 iz Žakanja.Već u nedjelju u prvom kolu bio je uz naše igrače,uz pomoć bivšeg trenera Damira Ilijanić.U srijedu u 17:30 sati održat će se i prvi trening pod vodstvom Kuzmana.