Archive forNovember, 2007

Poraz i četvrta pozicija

zajednicka.jpgZavršen je prvi dio sezone prve županijske lige, a Krašić na odličnom 4. mjestu.U nedjelju u zadnjem kolu igrali smo protiv Dinama Okića na domaćem terenu i izgubili sa 1-3..Gosti iz Okića igrali su dobro, i pokazali da su bolja momčad..Strijelac za Krašić bio je Marko Penić u zadnjim minutama utakmice..

Comments (2)

Odgođeno 13. kolo

1znl.gifOdgođeno je 13. kolo prve županijske lige zapad..Zbog lošeg vremena i snijega nije se moglo igrati, pa će Krašić odigrati u nedjelju 25.11. u Krašiću protiv Okića..

Comments (1)

Poraz Krašića u Drenju

porazudrenju.jpgU 12. kolu prve županijske lige sastali su se prva i treća ekipa tablice, Sava Drenje i Krašić.Domaći igrači puno bolji i zasluženo osvojili bodove u ovoj utakmici, pobjedili sa čak 5-1.Igra Krašića bila je loša, već na poluvrijemenu izašli su iz igre Mario Tuček i Josip Penić..Dok je s klupe istjeran i naš najbolji obranbeni igrač Ivica Penić.Zaslužena pobjeda Save Drenje, a Krašić u nedjelu u zadnjem kolu dočekuje Dinamo Okić..