Archive forMay, 2007

Krašić osigurao ostanak u 1.ŽNL zapad

znlzapad1.jpgU nedjelju odigrano 24.kolo 1.ŽNL zapad , Igrali su: Jamnica-Zdenčina 5-0 , Bestovje-Sava 4-2 , K.Donji – Krašić 6-4 , Vatrogasac – Novaki 4-2 , Okić – Jakovlje 3-1 , Cvetković – Rakitje 4-4 , Vrh – Croatia 4-1

Jamnica najavila petardom finale kupa sa Zdenčinom.

T-A-B-L-I-C-A

sljedeće predzadnje 25 kolo: Kraj Donji – Vatrogasac , Krašić – Vrh , Croatia – Jamnica , Zdenčina – Cvetković , Rakitje – Dinamo Okić , Jakovlje – Bestovje , Sava – Novaki

Comments (2)

“Nula” bodova ovog vikenda

golub12.jpgNakon poraza juniora i pionira i seniori izgubili sa čak 6-4.Igrali smo u Kraju Donjem,još oslabljeni bez Šimatića koji je zaradio 5 utakmica kazne i Šimeckog sa 6 utakmica kazne.Nakon dugo vremena gol je zabio trenutno naš prvi napadač Tomislav Golub,još su se u strijelce upisali M.Petković,Prstac,Tuček.

Seniori još imaju 2 kola do završetka sezone,igraju protiv Vrha doma i prve Jamnice u gostima.

Poraz juniora i pionira

grb1.jpgJuniori jučer igrali u Kozlikovu protiv Okića i izgubili sa 4-3, strijelci za nas Franjo Penić, Mario Prstac 11m) i Matija Penić.

Pioniri izgubili doma od Okića sa 8-2 , strijelci za nas braća Tukić.

Bila su to posljednja kola pionira i juniora.

Comments

Prisjetimo se Danetovog gola

Porazi pionira i seniora

krasicvatrogasac.jpgPioniri u Nedjelju u 11:00h igrali su u Zdenčini i izgubili sa 3-1,ponovno je bio strijelac Domagoj Cipurić.

Seniori izgubili doma od Vatrogasca sa 1-2,nakon vodstva i gola Krešimira Penić s 11m gosti okrenuli rezultat.Moramo napomenuti da je naš vratar bio Josip Penić(Micek) koji je i započeo karijeru kao golman,a poslije nastavio u napadu, i sigurno je jedan od najboljih napadača NK Krašića u povijesti.

Comments

Čudesna Plava noć

prva.jpgDinamo (Eduardo) : Hajduk 3-0

Najbolji strijelac Dinama Eduardo Da Silva sa 34 pogotka jučer je zabio i Hajduku čak 3,Dinamo osvojio prvenstvo sa 20 bodova prednosti od drugog Hajduka i 34 od trećeg Zagreba.Dinamo je na najbolji mogući način zatvorio prvenstvenu sezonu, sjajnom igrom i visokom pobjedom protiv Hajduka. Malo tko je sumnjao i da ćemo u posljednjem susretu 1. HNL doći do bodova, a za rušenje novih rekorda pobrinuo se sjajni Eduardo. Nitko nikada do ove utakmice nije postigao hat-trick u najvećem hrvatskom derbiju, ali Eduardo je u prekrasnoj subotnjoj večeri bio nezadrživ za Hajdukove braniče.Prvi je gol postigao već u 13. minuti, kada ga je uposlio nadahnuti Tomić, a za 2:0 se pobrinuo u 39. minuti kada je ulogu dodavača preuzeo reprezentativni mu kolega Ćorluka. To je, ujedno, bio i rezultat s kojim se otišlo na odmor, a devet minuta prije kraja Eduardo je bio precizan i poslije Modrićeva ubacivanja iz kuta.Sve je završilo prekrasnim vatrometom i dodjelom pokala i medalja namjenjenih hrvatskom prvaku. Svečanost je uveličao i Jens Nowotny, koji je posebno za ovu prigodu stigao iz Njemačke.www.nk-dinamo.hr

12 Lončarić, 5 Ćorluka, 6 Pokrivač, 8 Tomić (od 74. Čale), 10 Modrić, 15 Carlos, 18 Sammir (od 61. Tadić), 20 Vukojević, 23 Schildenfeld, 24 Eduardo (od 85. Jertec), 26 Drpić