Archive forApril, 2007

POBJEDAAA!!!!

pobjedaaa.jpgPobjeda prve momčadi NK Krašića danas protiv Rakitja.Već u 5.minuti Rakitje zabija za vodstvo od 0-1,a onda igra Krašić..1-1 Daniel Petković,2-1 kapetan Krešo Penić zabija za vodstvo s 11 metara..3-1 prekrasnim slobodnjakom Mario Prstac pogađa prečku,a odbijanac zabija Franjo Penić.4-1 Marijan Petković solo prodorom zabija u raslje,čak je i skupina protivničkih navijača morala zapljeskati.Rakitje zabija za konačnih 4-2.Igrali su:Šimatić(7.5),Prstac(7.5),Tuček(7),Ristovski(6.5),M.Šimecki(6),Ferenčić(8),

M.Penić(7),K.Penić(6.5),M.Petković(7.5),D.Petković(7),F.Penić(7)

IGRAČ UTAKMICE:DAVOR FERENČIĆ

još su igrali:Ivica Penić(umjesto Tučeka,zadnjih 8 minuta),Vincetić(umjesto Prstaca),Golub(umjesto D.Petkovića)

sljedeće kolo igramo u Zdenčini

F-O-T-O-G-A-L-E-R-I-J-A

Comments (5)

Caffe bar “M” na turniru u Ozlju

caffe1.jpgU Ozlju kod Colapisa igra se prvi turnir ove godine u malom nogometu.Nastupaju igrači Krašića,Šimatić,Zenga,Kefi,Tuček,Deco,Štef Burja i Mladen Reškovac-MLAĐO,pod imenom Caffe bar M.U skupini su sa Ilsadom,Staklo Kadak i Podbrežje.Prvu utakmicu izgubili su sa 3-0 od Ilsada,drugu pobijedili 3-0 Staklo Kadak strijelci su bili Tuček 2 puta i Deco,a o prolasku u drugi krug odlučuju u utorak 1.05. kad igraju sa Podbrežjem.

Comments (1)

Pobjede pionira i veterana,poraz juniora i seniora

mariotucek.jpgU subotu su igrali juniori protiv Brezarića i izgubili sa 5-6,pioniri u nedjelju u Cvetkoviću slavili sa 2-12,seniori izgubili u Jakovlju protiv Dinama sa 2-1,strijelac Mario Tuček,dok su veterani doma odigrali 2-0 protiv Čeglji,strijelci Hržic,F.Penić.

Comments (2)

Raspored utakmica ovog vikenda

grb1.jpgU subotu juniori igraju protiv Brezarića u 17:00h u Krašiću,u nedjelju u 11:00 pioniri u Cvetković idu po nove bodove,seniori igraju u gostima u 16:30 sa sedmom momčadi tablice Dinamo Jakovlje,dok veterani u ponedjeljak dočekuju NK Čeglji.